Style projektowania wnętrz — 5 najlepszych sposobów na dodanie białych akcesoriów do sypialni!

 

Twoja sypialnia powinna być oazą spokoju i miejscem, w którym możesz się zrelaksować. Wiele osób uwielbia kolor biały ze względu na jego minimalistyczny wygląd i spokojną atmosferę, którą wywołuje. Nawet jeśli nie chcesz surowej, całkowicie białej sypialni, możesz wprowadzić do swojej sypialni białe dodatki architekt wnętrz, aby uzyskać podobne wrażenie. Oto nasze 5 najlepszych sposobów na dodanie białych akcesoriów do Twojej sypialni!

1) Użyj całkowicie białego dywanu, aby uzupełnić całą białą pościel. Biały włochaty dywan umieszczony pod łóżkiem może ładnie uzupełnić pościel i sprawić, że pokój skupi się na atutach sypialni. Jednak ważne jest, aby biała pościel i podłoga, które wybierzesz, miały różnorodną teksturę, aby jej wygląd nie stał się zbyt mdły.

2) Rozważ pomalowanie na biało ścian lub podłogi w sypialni, aby stworzyć atmosferę raju na plaży. Białe pranie daje poczucie przebywania w zniszczonym lub zabytkowym pokoju. Umyte na biało ściany lub podłogi w połączeniu z postarzanym wezgłowiem łóżka i zabytkowym żyrandolem stworzą atmosferę wypoczynku na plaży, nawet jeśli znajdujesz się wiele mil od rzeczywistej wody.

3) Pomaluj elementy architektoniczne swojej sypialni na biało i wybierz inne kolory, aby zdominować pokój. Idealnie, powinieneś wybrać paletę kolorów ton w ton do sypialni. W ten sposób pozwolisz zabłysnąć wyjątkowej architekturze swojej sypialni, a monochromatyczna paleta kolorów w sypialni stworzy ciepłą i romantyczną atmosferę.

4) W małej sypialni częstym trikiem jest użycie luster w przestrzeni, aby stworzyć iluzję większej sypialni. Jeśli chcesz zmaksymalizować potencjał tego triku, lustra, które umieścisz w swojej sypialni, powinny być oprawione w białe ramy. Biel jest przewiewnym kolorem i może być wykorzystana do zmaksymalizowania efektu przewiewności luster z dużym powodzeniem. Ponieważ biały jest neutralnym kolorem, może płynnie łączyć się z dowolną paletą kolorów w Twoim pokoju.

Wybierz całą białą pościel do swojego pokoju, aby wyeksponować swoje łóżko. Często łóżko staje się centralnym punktem sypialni. Niezależnie od tego, czy masz ozdobną ramę łóżka, czy łóżko w minimalistycznym stylu, biała pościel to prosty sposób na podkreślenie łóżka. Jego prostota i zwiewność idealnie pasują do wielu stylów mebli i różnych zestawień kolorystycznych